Wczytywanie...

Dlaczego wybrać nasze biuro rachunkowe?

Nasze biuro księgowe i rachunkowe, prężnie działającą firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowe.

Biuro Rachunkowe KrakTax z siedzibą na terenie miasta Kraków wchodzące w skład Tax Group Sp. z o.o. to realizacja wizji która rodziła się w naszych głowach od kilku lat.

Mając styczność z wieloma podmiotami zajmującymi się księgowością dostrzegliśmy ich zalety i wady.

Dzięki temu wiemy co możemy poprawić, aby lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Umiemy dostosować się do rynku, jednak nie podążamy za nurtem, wytartymi ścieżkami. Jesteśmy otwarci na innowacyjność i niestandardowe pomysły.ikona1

Indywidualna księgowość

Za Twoje rozliczenia będzie odpowiedzialna konkretna osoba. To z nią będziesz mógł się skontaktować w razie pytań.

ikona2

Doświadczenie

Każda pracująca u nas osoba posiada adekwatne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowo-kadrowym.

ikona3

Cenimy Twój czas

Nadrzędnym celem naszej działalności jest zapewnienie stabilnej i nieuciążliwej obsługi księgowo-kadrowej. Nasza organizacja pracy zakłada absorbowanie jak najmniej Twojego czasu.

ikona4

Księgowość On-Line

Kontroluj swoją firmę 24h 7 dni w tygodniu w dowolnym miejscu. Wraz z rozpoczęciem współpracy dostaniesz dostęp do statystyk Twojej firmy, bieżacych rozliczeniach i złożonych deklaracjach. Świadczymy swoje usługi księgowe również on-line. Wymiana dokumentów może odbywać się poprzez wysyłkę skanów dokumentów lub kuriera.

ikona5

Kontrola US, ZUS

Kontrole to utrapienie większości przedsiębiorców. Przestań zaprzątać sobie tym głowę, w razie potrzeby Twoja indywidualna księgowa wystąpi przed urzędami w Twoim imieniu.

ikona6

Bezpieczeństwo i

Optymalizacja podatkowa

Zapewniamy, że wszystkie podjęte przez nas działania będą zgodne z obowiązującym prawem. Możesz na nas liczyć w razie jakichkolwiek pytań czy problemów - rozwiążemy je za Ciebie! Biuro Rachunkowe KrakTax posiada ubezpieczenie OC w rozszerzonym zakresie.