Wczytywanie...

Dlaczego wybrać nasze biuro rachunkowe?

Nasze biuro rachunkowe KrakTax z oddziałem w centrum Krakowa i Nowej Hucie oferuje szeroki zakres usług, które są świadczone w sposób profesjonalny i kompleksowy. Zapewniamy nie tylko indywidualne podejście do każdego Klienta, ale także pomoc i wsparcie na każdym polu naszej działalności.

Dbamy przede wszystkim o stały kontakt z naszymi Klientami. Dopasowujemy się do ich oczekiwań oraz potrzeb, zapewniając usługi księgowe na najwyższym poziomie. W naszym biurze rachunkowym z Krakowa skorzystać można nie tylko z podstawowych usług takich, jak obsługa kadrowo-płacowa, księgowość i rachunkowość, czy prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferujemy także wsparcie dla Twojej firmy, pomoc w założeniu działalności gospodarczej, profesjonalne wsparcie przedsiębiorców oraz szereg udogodnień.

biuro rachunkowe Kraków

Jesteśmy najlepiej ocenianym biurem rachunkowym w Krakowie.

Dzięki zaangażowaniu w sprawy naszych Klientów możemy poszczycić się znakomitymi recenzjami naszej pracy.

Opinie dostępne są między innymi:

biuro rachunkowe Kraków biuro rachunkowe Kraków
biuro rachunkowe Kraków

Narzędzia Online - dostęp do dokumentów

Biuro księgowe KrakTax oferuje innowacyjne narzędzia bez dodatkowych opłat. Każdy Klient otrzymuje dostęp do dwóch platform:

  • wymiany dokumentacji,
  • do wystawiania faktur.
Powyższe umożliwia nie tylko dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca całą dobę, ale ukazuje stan firmy: jej kosztów, przychodów i płatności.

biuro rachunkowe Kraków

Bieżące porady księgowe bez limitu.

Nie dzielimy Klientów na lepszych i gorszych za pomocą pakietów, w których ogranicza się dostęp do wsparcia księgowego. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny i każdy otrzymuje na stałe nielimitowane konsultacje księgowe.

biuro rachunkowe Kraków

Szybki, bezproblemowy kontakt.

Standardowo odpowiadamy na wiadomości w terminie do 24 godzin, jednak większość wiadomości uzyskuje odpowiedź do 12 godzin. Nasze biuro rachunkowe dostępne jest z wykorzystaniem czterech kanałów komunikacji:

  • osobiście,
  • telefonicznie,
  • e-mailowo,
  • poprzez czat.
biuro rachunkowe Kraków

Gwarancja i pewność.

Wszystkie księgowe posiadają wykształcenie kierunkowe oraz odbywają szkolenia zewnętrzne. Specjaliści są członkami stowarzyszenia księgowych w Polsce. Ponadto, każda czynność objęta jest ubezpieczeniem OC.

biuro rachunkowe Kraków

Biuro księgowe z duszą.

Nasze biuro rachunkowe to ambitny, energiczny, a przede wszystkim wykształcony zespół specjalistów świadczących usługi księgowe. Ich wizja spotkała się w jednym wspólnym projekcie - Biurze rachunkowym KrakTax z siedzibą w Krakowie. KrakTax firma będąca częścią grupy Tax Group sp. z o.o. to nie losowe biuro rachunkowe, a sztab ludzi, którzy wypełnią wszystkie obowiązki podatkowe oraz świadczą kompleksowe usługi księgowe. Posiadając doświadczenie nie tylko ze strony właściciela, ale również klienta biura rachunkowego dostrzegliśmy wady i zalety rozwiązań stosowanych przez biura księgowe. Wierzymy, że nasze metody i rozwiązania pozwolą lepiej spełniać oczekiwania klientów. Rozumiemy rynek i potrzeby klientów, znamy i stosujemy dobre, uniwersalne sposoby. Pozostajemy jednak otwarci na nowe ścieżki, innowacyjność i rozwój. Stabilność połączona z niestandardowymi pomysłami, to jest to, co nas cechuje.

2015 © KrakTax.pl - usługi księgowe Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Karmelicka 5, 31-133 Kraków | biuro@kraktax.pl | 12 3833999