Wczytywanie...

Dlaczego wybrać nasze biuro rachunkowe?

Nasze biuro rachunkowe to ambitny, energiczny, a przede wszystkim wykształcony zespół specjalistów świadczących usługi księgowe.

Ich wizja spotkała się w jednym wspólnym projekcie - Biurze rachunkowym KrakTax z siedzibą w Krakowie. KrakTax firma będąca częścią grupy Tax Group sp. z o.o. to nie losowe biuro rachunkowe, a sztab ludzi, którzy wypełnią świadczą kompleksowe usługi księgowe.

Posiadając doświadczenie nie tylko ze strony właściciela, ale również klienta biura rachunkowego dostrzegliśmy wady i zalety rozwiązań stosowanych przez biura księgowe.

Wierzymy, że nasze metody i rozwiązania pozwolą lepiej spełniać oczekiwania klientów. Rozumiemy rynek i potrzeby klientów, znamy i stosujemy dobre, uniwersalne sposoby jednak jesteśmy otwarci na nowe ścieżki, innowacyjność i rozwój.

Stabilność połączona z niestandardowymi pomysłami, to jest to, co nas cechuje.ikona1

Indywidualna księgowość

Za Twoje rozliczenia będzie odpowiedzialna konkretna osoba. To z nią będziesz mógł się skontaktować w razie pytań.

ikona2

Doświadczenie

Każda pracująca u nas osoba posiada adekwatne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowo-kadrowym.

ikona3

Cenimy Twój czas

Nadrzędnym celem naszej działalności jest zapewnienie stabilnej i nieuciążliwej obsługi księgowo-kadrowej. Nasza organizacja pracy zakłada absorbowanie jak najmniej Twojego czasu.

ikona4

Księgowość On-Line

Kontroluj swoją firmę 24h 7 dni w tygodniu w dowolnym miejscu. Wraz z rozpoczęciem współpracy dostaniesz dostęp do statystyk Twojej firmy, bieżacych rozliczeniach i złożonych deklaracjach. Świadczymy swoje usługi księgowe również on-line. Wymiana dokumentów może odbywać się poprzez wysyłkę skanów dokumentów lub kuriera.

ikona5

Kontrola US, ZUS

Kontrole to utrapienie większości przedsiębiorców. Przestań zaprzątać sobie tym głowę, w razie potrzeby Twoja indywidualna księgowa wystąpi przed urzędami w Twoim imieniu.

ikona6

Bezpieczeństwo i

Optymalizacja podatkowa

Zapewniamy, że wszystkie podjęte przez nas działania będą zgodne z obowiązującym prawem. Możesz na nas liczyć w razie jakichkolwiek pytań czy problemów - rozwiążemy je za Ciebie! Biuro Rachunkowe KrakTax posiada ubezpieczenie OC w rozszerzonym zakresie.